روزهای آخر اسفند است و دیگر چیزی به عید نوروز نمانده اما همچنان نمی دانیم که به کجا می خواهیم سفر کنیم.

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

ایام نوروز و دغدغه سفر نوروزی

ایام نوروز و روزهای عید همیشه بهترین فرصتی است که بتوان به یک مسافرت عالی و به دور از استرس های کاری رفت. و اما برای اینکه سفری لذت بخش تر داشته باشیم باید از هم اکنون برنامه ریزی های خود را جهت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل انجام بدهیم.

تبلیغات بسیاری از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ها در این ایام می بینیم که هر کدام از آن ها هم پیشنهاد های جذب کننده مخصوص به خود را دارند. و این پیشنهاد ها انتخاب را برایمان سخت تر خواهد کرد. حال سوال اینجاست که چطور بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

انتخاب راهکار بهتر جهت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

ابتدا بهتر است که بدانیم خود و خانواده مان علاقه مند هستیم که به کجا سفر کنیم. بعد از آن میزان بودجه خود را که توان داریم برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل هزینه کنیم ، مشخص کنیم. و سپس از میان مکان های متعدد گردشگری چند مورد را در نظر داشته باشیم. اکنون چنانچه بخواهیم جهت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به آژانس های مسافرتی مراجعه کنیم ، وقت زیادی را از ما خواهد گرفت. و ضمنا قسمت زیادی از انتخاب ها را مسئول آژانس  از طرف ما انجام می دهد ! همچنین هزینه بیشتری را باید بپردازیم . حال آنکه نمی دانیم نتیجه خوب از کار در می آید یا خیر. که این موضوع مشخص نمی شود تا به سفر برویم.

طبق گزارش ویرلن ، در برابر مراجعه حضوری به آژانس ها جهت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ، راه بهتر دیگری وجود دارد که یقینا انتخاب را برای ما با دقت تر و آسان تر می کند. حتی می شود با صرف هزینه کمتر ، بهترین مقصد سفر ، بهترین ایرلاین ، و بهترین پرواز و همچنین بهترین هتل موجود را با توجه به سلایق و بودجه خود انتخاب کرد.

راهکار بهتر و سودمند تر یقینا خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت آنلاین از طریق سایتی معتبر می باشد .

خدمات آژانس در قبال خرید غیرحضوری

در کشور هایی که پیشرفته تر هستند نیز اکثریت مردم برای مسافرت ، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از طریق وب سایت های معتبر اقدام  خواهند کرد. و در واقع مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی جهت خرید تور مربوط به زمان قدیم بوده است ،  شاید با خود بگویید که با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به طور آنلاین ممکن است از یک سری خدماتی که آژانس های مختلف برای تورهای خود ارائه می دهند بی بهره بمانید. !!! نگرانی شما در این باره به جا است زیرا که اگر برای مرتبه اول به جایی سفر می کنید دلتان می خواهد از تور لیدر و خدماتی که در تور ارائه می کنند بهره مند شوید.

خوشبختانه سایت ما علاوه بر خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل امکان خرید خدمات مسافرتی دلخواه (مانند: بیمه مسافرتی، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی و…) و خرید بسته تور مسافرتی برای مسیرهای محبوب و پرتردد که شامل تمامی خدمات مسافرتی است فراهم می آورد.

این آژانس ، سیستمی کامل برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و تور مسافرتی دارد که با توجه به سابقه اش می توان با اطمینان خاطر، خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی و یا رزرو هتل خارجی را به همراه خدمات مسافرتی دلخواه در کوتاهترین زمانی که امگکان دارد و تنها با چند کلیک ساده انجام داد.

روز خرید بلیط هواپیما یا زمان پرواز، کدامیک در نرخ بلیط تاثیرگذارترند؟

با توجه به آخرین آنالیزهای سایتCheap Air  نرخ بلیط هواپیما در آخر هفته نسبت به سایر روزها افزایش پیدا خواهد کرد و در سه شنبه ها معمولا می توانید بلیط هواپیما ارزانتر نسبت به بقیه  روزها خریداری نمایید.

درهر زمان و هر مکانی که هستید به راحتی بلیط هواپیما، تور مسافرتی و هتل دلخواه خود را رزرو نمایید

حالا دیگر نیازی نیست حتما به لپ تاپ و یا کامپیوتر مراجعه کنید بلکه با گوشی های پیشرفته موبایل نیز می توانید به سایت ها و برنامه های فروش اینترنتی وصل شوید و خرید تور، بلیط هواپیما و رزرو هتل به طور آنلاین را انجام دهید.

بلیط هواپیما را خیلی زودتر از زمان حرکت بخرید

خریدن بلیط هواپیما در لحظات آخر، خصوصا زمان اوج پروازها کاری بسیار ریسک پذیر می باشد و این امکان وجود دارد که شما نسبت به بقیه، بلیط هواپیما با هزینه بیشتری را بخرید و یا حتی ممکن است در آن زمان اضلا موفق به خرید بلیط نشوید و بلیطی گیرتان نیاید!!! پس حتما برای تعطیلات مثل ایام عید، سعی کنید از قبل برای سفرتان برنامه ریزی لازم را انجام دهید و بلیط خود را زودتر از موعد خریداری نمایید.

خریدن بلیط لحظه آخر

حواستان باشد که خیلی گول تبلیغات آژانس ها را نخورید و تهیه بلیط هواپیمای خود را به لحظه آخر محول نکنید، بیشتر این تبلیغات واقعیت ندارند. و چنانچه هم موفق شوید بلیط لحظه آخری بخرید احتمالا ایرلاین مناسبی نخواهد بود یا ساعت حرکت نامناسب است. در مواقعی این موضوع پیش می آید که به دلیل عجله هایی که در هماهنگی ها به وجود آمده، مشکلات بسیاری برایتان پیش خواهد آمد. پس براب داشتن سفری همراه با آرامش و بدون هیچگونه استرسی حتما تلاش کنید بلیط هواپیمای خود را از یک جای با اعتبار بخرید و از پیش برنامه ریزی کرده باشید.

چه وقتی بلیط هواپیما بخریم

یکی از نکات مهمی که درباره خریدن بلیط هواپیما وجود دارد، زمان خرید کردن بلیط هواپیما می باشد، تلاش نمایید به وب سایت هایی که بهای بلیط را پیش بینی می کنند سری بزنید تا بتوانید هوشیارانه تر تصمیم خود را بگیرید، به طور متوسط گفته می شوذ حداقل ۴۵ تا ۵۰ روز قبل زمان پرواز، بلیط خود را تهیه کنید اما خب رعایت این موضوع همیشه و در تمام موارد صدق نخواهد کرد، گاهی برای پروازهای بین المللی که از قبل و به صورت بلند مدت برنامه ریزی شده است،بهتر می دانیم که ۵، ۶ ماه زودتر پروازتان را رزرو نمایید.

انعطاف پذیر باشید

حتما فرودگاه هایی که در اطراف مقصدتان وجود دارند را شناسایی کنید، گاها می توانید با خریدن بلیط هواپیما به مقصد فرودگاهی دیگر بلیط هواپیما با بهایی ارزان تر تهیه کنید و بتوانید در هزینه های سفر خود صرفه جویی نمایید.

از تخفیف ها عقب نمانید

با عضویت در خبرنامه های وب سایت های معتبراز آخرین تخفیف ها و قیمت های بلیط هواپیما، تور مسافرتی و هتل های سراسر جهان زودتر از دیگران خبردار شوید.