خرید بلیط ارزان تر اسفند ماه

به طور مثال در ماه اسفند که یک ماه مانده به عید نوروز، و اکثریت مردم به دنبال خانه تکانی و خرید وسایل مورد نیازشان برای عید هستند و به استقبال بهار خواهند رفت، یکی از بهترین موقعیت ها برای تهیه بلیط چارتر جزایر جنوبی مثل کیش می باشد. شما می توانید ازین موقعیت بسیار عالی استفاده کافی را ببرید و زمانی که اکثر مردم به دنبال کارهای عیدشان هستند و سرشان شلوغ است، شما بروید با خیالی کاملا آسوده و راحت و آرام بلیط چارتر خویش را خریداری کنید واز خرید مناسب بلیط چارتر خشنود و خرسند باشید و همچنین از سفرتان و از کیش بسیار زیبا نهایت لذت را ببرید چرا که در این موقع خلوت و آرام است. همین الان دست به کار شوید و بلیط خود را از سایت ما بخرید.

تور دقیقه ۹۰

اگر شما تور دقیقه ۹۰ به گوشتان خورده است بدانید که مربوط به پروازهای چارتری می باشد. تورهای دقیق ۹۰ یا لحطه آخری بهای کمتری نسبت به زمان های دیگر دارد چون آژانس چارتر کننده که هتلی یا پروازی را چارتر کرده است به هیچ وجه نمی خواهد که صندلی های پرواز چارتر یا اتاق های هتلی که چارتر کرده است بدون مسافر باقی بماند و بهایی را که جهت چارتر پرداخته است جبران نشود پس بهای بلیط چارتر را در لحظات آخر پایین می آورد یا مثلا به حراج می گذارد تا مسافر با این قیمت بلیط چارتر تشویق شود و خرید کند. و حقیقتا این کار معامله است که هر دو طرف در آن سود خواهند کرد ، هم چارتر کننده صندلی یا اتاقش خالی نمانده و هم مشتری بلیط چارتر را باقیمت مناسب تر تهیه کرده است.

قبلا و در زمان های کمی پیشین تر ، آژانس های مسافرتی که چارتر کننده است از روش های مختلفی از قبیل پیامک زدن به مسافر و یا ایمیل زدن به آنها و …، پیشنهادات مربوط به بلیط چارتر و یا تور دقیقه ۹۰ خود را به اطلاع مسافران می رساندند و آن ها را از کاهش قیمت و تخفیفات خود مطلع می کردند. حال شرکت ها به طور آنلاین ویژگی های تور چارتر خود و قیمت بلیط را به مسافران اعلام خواهند کرد. و مسافر می تواند با مشاهده لیست قیمت ها در سایت به صورت آنلاین، انتخاب مناسبی داشته باشید و بلیط چارتر خود را به صورت آنلاین خریداری کند.

 

معایب چارتر در روزهای شلوغ نوروز

این هم اتفاق می افتد که برعکس در زمان ها و مسیرهایی که پر رفت وآمد و شلوغ می باشند از قبیل عید نوروز، فصل بهار، تابستان و …، نرخ بلیط چارتر با بلیط سیستمی خیلی تفاوتی ندارد یعنی چندان فرقی نمی کند که شما در این مواقع بلیط چارتر بخرید یا خیر. چرا که تقاضای مسافران در این مواقع بسیار خواهد بود و دیگر صندلی های چارتر شده خالی نمی ماند یا بلیط چارتر روی دست چارتر کننده نمی ماند که بخواهد قیمت را جهت فروش بیشتر، کاهش دهد و به راحتی این چارتر کننده ها می توانند بلیط های خویش را بفروشند. حتی این امکان نیز وجود دارد که بهای بلیط چارتر مساوی یا حتی بیشتر از بلیط سیستمی باشد. و این را هم حتما بدانید این مواردی که گفته شد به طور کلی بود و استثنا در همه حال و همه جا وجود دارد.

پرواز چارتر چگونه پروازی است؟

پروازی که در آن کل صندلی ها یا بخشی ازآن به آژانس مسافرتی اجاره داده شود را پرواز چارتر می گویند و این موضوع چارتر کردن بیشتر در مسیرهایی رواج دارد که شلوغ و پرمتراکم می باشند، به طور مثال مسیر مشهد-تهران. این صندلی هایی که چارتر می شوند هم توسط تورهای مسافرتی استفاده می شوند و هم به اشخاص به صورت مستقل نیز فروخته خواهد شد. و به دلیل اینکه اگر صندلی ای خالی بماند ضرر و زیان ناشی از آن بر گردن آژانس چارتر کننده است، این آژانس ها اگر صندلی چارتر خالی بماند، قیمت بلیط چارتر را کاهش می دهند تا کمترین سود را  از فروش بلیط چارتر ببرند نه اینکه اصلا سودی نبرند.

بلیط چارتر غیرقابل بازگست هستند و امکان کنسل کردن آن وجود ندارد. فقط آژانس های مسافرتی که چارتر کننده هستند می توانند چارتر به مسافران بفروشند.