بلیط هواپیما قشم

شما می توانید بعد از آنکه نوع چارتر یا سیستمی بودن بلیط خود را انتخاب کردید، به صورت آنلاین  و در همان لحظه بلیط هواپیما قشم را بخرید و رسید خرید آن را بگیرید. قشم بزرگ ترین جزیره ایران است، همانند ستاره ای درخشان در بین آب های نیلگون خلیج فارس، در تنگه هرمز جای گرفته است. آب و هوای قشم گرم و مرطوب است.در فصل زمستان و نیمه های بهار به دلیل آنکه هوای کاملا معتدلی پیدا می کند، بسیار شلوغ می شود. اگر قصد خرید بلیط هواپیما قشم را در این فصول دارید، باید زودتر دست به کار شوید. به طور آنلاین و خیلی راحت می توانید بلیط هواپیما قشم را چه سیستمی و چه چارتر ، از سایت ما خریداری کنید.

در زمان های دیگر مثل تابستان و یا آغاز پاییز به این دلیل که هوای آن بیش از حد گرم است، سفر به آن سخت می شود. و طبیعی است که بلیط هواپیما در این زمان ارزانتر می شود و راحتتر می توانید آن را تهیه کنید. در هر زمانی که قصد سفر به قشم را دارید هم می توانید بلیط هواپیما قشم را به صورت مستقیم تهیه کنید و از مبدا خود مستقیم به قشم سفر کنید . یا اگر اهل هیجان هستید و سفر دریایی برای شما جذاب است، می توانید از بندرعباس با اتوبوس های دریایی که وجود دارند، به قشم بروید.

شما اگر زمان بسیاری یعنی چند هفته را هم در قشم اقامت داشته باشید باز هم خسته نخواهید شد و می توانید زمان اقامت خود را افزایش دهید، چرا که این جزیره بسیار زیبا مکان های دیدنی مختلفی را دارد که می توانید از آن دیدن فرمایید. اما چنانچه خیلی وقت ندارید و زمان کمی را قصد اقامت دارید، ناراحت نباشید، با دقت چند دیدنی با اهمیت آن را انتخاب و از آن ها دیدن کنید.

 

مکان های دیدنی و ناب قشم

قشم به دلیل آنکه در موقعیت جفرافیایی خاصی قرار گرفته مکان های جذاب و زیبای بسیاری را دارا می باشد.

ما در اینجا چند مورد آن را نام می بریم. تنگه چاه‌کوه با سنگ هایی که شکل‌های طبیعی دارند ، دره ستاره‌ها با اثرات صدفی روی زمین و دیوارها، جنگل حرا با درخت‌های مانگرو کوچک و انبوهش و جزایر ناز که گاهی درون آب‌ها پنهان می‌شوند و گاهی به شکل خشکی‌هایی زیبا سر از آب بیرون می‌آورند، جزو دیدنی های طبیعی جزیره قشم می باشند. جزیره هنگام که در مجاور جزیره قشم قرار گرفته نیز یکی از قسمت‌های پر طرفداری‌ است که نمی‌شود به قشم سفر کنید و به آن سری نزنید. به یاد داشته باشید حتما در جزیره هنگام سمبوسه‌های خوشمزه مردم بومی را مزه کنید و اگر خوشتان آمد از غرفه‌های صنایع‌دستی یادگاری های کوچک بخرید. گاهی هم در هنگام قایق‌سواری در اطراف جزیره هنگام، دلفین‌ها را می توانید ببینید که مشغول بازی در آب‌ها و بالا و پایین پریدن هستند.

جزیره هرمز یکی دیگر از جزایر مجاور قشم می باشد، چنانچه قصد دیدن آن را داشتید باید یک روز را وقت بگذارید. این جزیره دارای خاک های رنگی می باشد و در دنیا شهرت دارد.

قشم نیز همچون نقاط توریستی دیگر ایران، بازارها و مراکز خریدی زیادی دارد که می‌توانید ساعت‌ها در آنها بچرخید. جیبتان را خالی کنید و به خانه برگردید. برای غذا هم می‌توانید به رستوران‌های کوچک و بزرگ همین مراکز خرید سر بزنید و غذاهای دریایی یا فست‌فود میل نمایید.