شرایط آب و هوایی نوروز دبی

در سفری که قصد دارید در نوروز به دبی بروید بهتر است بعضی مسائل را بدانید مثلا آب و هوای دبی کمی شرجی نیز می باشد پس در حد امکان لباس های گرم و چسبان با خود به همراه نبرید. در ادامه در چارتر ۴۴ همراه ما بمانید تا نکات بیشتری را در مورد سفر های نوروزی به شما ارائه کنیم. در ماه ‌هایی مثل : آبان و آذر وفروردین و اردیبهشت، دبی هوایی مطبوعی با دمای زیر ۵۰ درجه‌ی فارنت هایت را داراست و بهترین زمان سفر به دبی در همین ماه‌ ها می باشد.

پس هم مسافرت به دبی در ایام نوروز دلچسب خواهد بود و هم اینکه اگر فکر هایی بد مثل : درس و دانشگاه را ندارید، می‌توانید پاییز را برای سفر به دبی انتخاب کنید. زمستان دبی هم خیلی سرد نخواهد شد؛ نه روز آن و نه شب. فقط امکان دارد گاهی باران ببارد که آن هم مقدار خیلی کمی می باشد. در زمستان دمای هوای دبی در روز ٢٣ درجه‌ و در شب به  ١٤٤ درجه‌ خواهد رسید. با این وضعیت واجب نیست که هنگام سفر به دبی در فصل زمستان، لباس گرم هم به همراه خود ببرید.

تور نوروزی دبی

 

مکان های دیدنی دبی

البته باید این را هم اضافه کرد که در تور نوروزی دبی ، برای خوردن یک دسر یا یک چای عصرانه، جایی بهتر از Sahn Eddar در دبی نیست. جایی که کرم Chantilly، کارامل نمکی و چاکلت های قهوه ایتیره افزون بر فنجان‌های قهوه‌ی آن می باشد. توقف کردن در این محل جهت میل کردن یک دسر فوری پیشنهاد خوبی می باشد، اما اگر زمان کافی دارید و میل به خوردن چای عصرانه هم داشته باشید، همچنین می توانید با فستفود های انگشتی و شامپاین لذیذ از خودتان پذیرایی نمایید.

اگر به دنبال محیطی آرام، به همراه منظره ای متناسب و عالی از طبقه‌‌ی اول برج‌ خلیفه و اجرای زنده‌ی ساز هارپ می باشید ، در تور نوروزی دبی این مکان همانی است که به فکرش هستید. غذا خوری زنگو مناسب گیاه‌خواران می باشد. با وجود اینکه در منوی این رستوران می توانیم غذاهای پروتئینی و خوش طعم بسیاری را هم پیدا کنیم، اما منوی آن دارای سه نوع غذای عالی گیاهی می باشد.

تور نوروزی دبی _ 1

تور نوروزی دبی _ ۱