سفر به پاریس

شما می توانید از بلیط هواپیما پاریس، هتل های پاریس، و تور های پاریس به راحتی آگاهی پیدا کنید . و با خیر شوید.

بدین صورت که از موتورهای جستجو، مطلب مورد نظر خود را جستجو نمایید. و به شهر پاریس که به شهر عاشقان شهرت دارد و همیشه یکی از محبوب ترین گزینه ها جهت سفرگردشگران  بوده است، سفر نمایید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما پاریس

جستجو کردن بلیط هواپیما

برای اینکه از آخرین وضعیت بلیط هواپیما پاریس مطلع شوید، در قسمت جستجوی پرواز، اولا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب نمایید و سپس گزینه های مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را معین کنیذ؛ سپس دکمه جستجو را بزنید تا لیست پروازها نشان داده شود. برای انتخاب کردن شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب کنید.

رزرو کردن بلیط هواپیما پاریس

انتخاب کردن بلیط موردنظر: در نتایج جستجو براساس گزینه هایی که انتخاب نمودید، لیست بلیط ها از ارزان ترین بلیط نشان داده خواهد شد و شما می توانید موارد دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، زمان پرواز، کلاس پروازی و نرخ بلیط را ببینید؛ همچنین در قسمت بعد اطلاعات تکمیلی مثل قانون بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما نشان داده می شود. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز انتخابی، به مرحله بعدی ثبت مسافران می روید.
در صورتی که به دنبال بلیط هواپیما پاریس ارزان قیمت می باشید. یا دلتان می خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز کنید، با استفاده از فیلترها به آسانی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، نرخ بلیط، ساعت پرواز و فرودگاه ها سفارشی کنید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد استفاده کنید.

تعدادی ویژگی خرید بلیط هواپیما پاریس

فرود گاه های شهر پاریس

نام فرودگاه های شهر پاریس در اطلاعات بلیط نشان داده می شود ، در صورتی که برای سفر کردن به شهر پاریس، فرودگاه برای شما اهمیت دارد با استفاده از فیلترینگ فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب گنید.

۱- فرودگاه باووایس-تیلی     ۲- فرودگاه شارل دو گل پاریس      ۳-  پاریس-ایسی-لس-مولینکس هلی پورت       ۴-   لا دفنس هلی پورت       ۵-   فرودگاه پاریس – لو بورژ

۶-   فرودگاه اورلی         ۷- فرودگاه پونتوآز       ۸- فرودگاه هنری کانتری      ۹- فرودگاه کاکس فیلد      ۱۰- فرودگاه پاریس    ۱۱-  فرودگاه ویلکوبلی‌ولیزی

بلیط هواپیما پاریس ارزان قیمت

نرخ بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به زمان پرواز به طور لحظه ای متغیر است. لیست پروازها به ترتیب از بلیط با قیمت ارزان به صورت صعودی نمایش داده خواهد شد.

امکان تهیه بلیط هواپیما با بیشتر از ۹۰۰ ایرلاین در ۷۰ کشور مختلف

چنانچه می خواهید بلیط پاریس را حتما از هواپیمایی خاص تهیه کنید، از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ استفاده کنید و ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مکان های دیدنی پاریس

  • برج ایفل پاریس       کلیسای جامع نوتردام پاریس     موزه لوور پاریس      خیابان شانزلیزه پاریس     پل نئوف پاریس    تاق پیروزی پاریس     دیزنی لند پاریس   کاخ ورسای پاریس

دانستنی هایی درباره پاریس

پاریس، به عروس شهرهای دنیا شهرت دارد، و از گذشته هنرمندان را به خود جذب می کرده است. پاریس به دلیل شب زنده داری، رستوران ها و کافه های کنار پیاده رو محبوب همه است و برج ایفل، کلیسای نوتردام، کاخ ورسای، خیابان شانزه لیز از مهمترین مکان های گردشگری شهر پاریس است. پاریس مکانی برای لذت بردن از غذاهای عالی، هنر های خوب و بناهای باشکوه است و مکانی است برای نشستن و لذت بردن از زندگی آدمی در کافه های کنار خیابان.

خرید کردن در پاریس

پاریس شهری شیک و لوکس می باشد و بسیاری از بهترین اسامی دنیای مد در آنجا وجود دارند . شهر پاریس مغازه های آنتیک و قدیمی بسیار زیادی دارد . به کتاب فروشی Shakespeare and Company سری بزنید و از دکوراسیون آن مثل ادبیات نابش لذت فراوان ببرید .
خیابان شانزالیزه احتمالاً معروفترین بلوار مرکز خرید در شهر به حساب می آید . و از لباس و اسباب بازی تا وسایل الکترونیکی همه و همه در آن وجود دارد. پس این خیابان یکی از بهترن گزینه ها جهت جذب گردشگر می باشد. با تهیه بلیط هواپیما پاریس به این خیابان بسیار زیبا سفری داشته باشید.

غذاهای فرانسه

تعداد بسیاری دکه های غذاهای خیابانی در شهر وجود دارد که چنانچه شما در شهر در حال قدم زدن باشید بسیاری از آن ها را می توانید ببینید که کرپ های تازه و داغ می فروشند . اگر حس ماجراجویی دارید، رستورانی با منوی “حلزون در کره ” پیدا کنید و یا اگر در فصل صید صدف قراد دارید، آن را هم به منوی انتخابی غذاهای دریایی خود اصافه کنید .غذاهای کلاسیک دیگر فرانسوی ها شامل نوعی مرغ مخصوص (coq au vin) و نوعی استیک (Beef bourguignon) می باشد . افراد گیاهخوار هم می توانند از پنیرهای متعدد و نان باگت گرم شهر پاریس استفاده کنند.