بلیط هواپیما تهران عراق (بغداد) با هواپیمایی امارات

 

چنانچه قصد دارید از تهران به بغداد و یا بالعکس را با هواپیما پرواز کنید ، می توانید از ایر لاین امارات استفاده کنید . جزئیات این پرواز در زیر گفته شده است :

مبدا : تهران
مقصد : بغداد
مدت زمان طول پرواز تهران تا بغداد : ۱ ساعت و ۲۱ دقیقه
فاصله هوایی تهران تا بغداد : ۶۹۷ کیلومتر
بهای تقریبی بلیط هواپیما تهران بغداد با پرواز امارات : ۲۲۸۸۸۰۰ تومان

لازم به ذکر است که پرواز امارات ابتدا در شهر دبی امارات توقف کوتاهی دارد و سپس در مقصد به طور کامل توقف می کند.

بلیط هواپیما تهران عراق (سلیمانیه) با پرواز آسمان

یکی از بهترین وسایل حمل و نقلی که برای مسافرین تهران به مقصد سلیمانیه عراق می تواند وجود داشته باشد، خطوط هوایی است .  اطلاعات ایر لاین آسمان که بین این دو شهر تردد دارد به صورت زیر است :

مبدا : تهران

مقصد : سلیمانیه

مدت زمان طول پرواز تهران تا سلیمانیه : ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه

فاصله هوایی تهران تا سلیمانیه : ۵۴۴ کیلومتر

بهای تقریبی بلیط هواپیما تهران سلیمانیه با پرواز آسمان : ۸,۹۵۱,۰۰۰ ریال

چنانچه پرواز آسمان به مقصد سلیمانیه لغو بود. می توانید از طریق قسمت ایرلاین های داخلی ، ایرلاین کاسپین را انتخاب نمایید و پرواز های این مسیر را بررسی نمایید.

بلیط هواپیما تهران عراق (بغداد) با پرواز قطر

چنانچه قصد دارید از تهران به بغداد و یا بالعکس را با هواپیما پرواز کنید ، پیشنهاد ما ایر لاین قطر است. نکته ای که باید درباره پرواز قطر ذکر شود، این است که: این پرواز توقفی کوتاه در شهر دوحه قطر داشته و دوباره به طرف بغداد حرکت می کند . اطلاعات پروازی ایرلاین قطر در زیر آمده است :

مبدا : تهران
مقصد : بغداد
مدت زمان طول پرواز تهران : ۱ ساعت و ۲۱ دقیقه
فاصله هوایی تهران تا شهر بغداد : ۶۹۵ کیلومتر
بهای تقریبی بلیط هواپیما بغداد با هواپیمایی قطر : ۲۰,۲۲۴,۵۵۰ ریال

بلیط هواپیما تهران عراق (بغداد) با پرواز الاتحاد

اگر می خواهید با هواپیما از تهران به بغداد سفر کنید. پرواز الاتحاد یکی از بهترین خطوط هوایی شمار می آید. اطلاعات در زیر آمده است :

مبدا : تهران

مقصد : بغداد

مدت زمان طول پرواز تهران : ۱ ساعت و ۲۲ دقیقه

فاصله هوایی تهران تا شهر بغداد : ۶۹۶ کیلومتر

بهای تقریبی بلیط هواپیما تهران بغداد با پرواز الاتحاد : ۱۸۵۷۰۶۰ تومان

بلیط هواپیما عراق

مسیر پروازی کشور عراق از جمله مسیرهای هوایی می باشد که هر روزه توسط پروازهای مختلف از ایران به عراق به نیت زیارت عتبات عالیات و همچنین تجارت ، به فرودگاههای شهرهای مختلف بغداد ، نجف ، اربیل ، کرکوک و بصره انجام خواهد شد. لازم است بگوییم که در داخل خود عراق هم از طریق شهرهای نام برده شده به دیگر شهرهای عراق می توان به صورت داخلی پرواز نمود. و شهرهای مختلف را سفر کرد. جابجا نمودن بارها  و مسافرین از قبیل زیارتی ، توریستی،اقامتی،تحصیلی یا تجارتی و مسافرت به مقصد های دیگراز راه عراق به وسیله پروازهای مختلف انجام می شود.

ایرلاین ها و هواپیمایی های مختلفی وظیفه دارند بار و مسافر را در مسیر تهران – عراق -سایر نقاط جهان جابجا نمایند. این ایرلاین ها در روزهای مناسبت زیارتی مخصوصا عاشورا و تاسوعا ، اربعین، روز عرفه و سایر مناسبت ها و یا وفات های مذهبی و شهادت ها با آژانس های مسافرتی چارترکننده هواپیما قرار داد می بندند و مشغول حمل و جابجایی تورهای زیارتی عراق می شوند. البته برای مسیر کشوری زیارتی همچون عراق خصوصا نجف و اربیل،همه روزهای سال پروازهای چارتری و قیمت مناسب و پروازهای سیستمی وجود دارد. فصل زمستان و ایامی غیر از روزهای زیارتی بلیط های عراق ارزان تر از همیشه به فروش می رسد چرا که تعداد مسافر کم می شود.