بلیط هواپیما تهران آمستردام هلند

بلیط هلند با ایرلاین ایران ایر

مبدا : تهران

مقصد : آمستردام

زمان پرواز تهران تا آمستردام :           ۵ ساعت و ۳۴ دقیقه

مسافت هوایی تهران تا آمستردام :    ۴۰۷۱ کیلومتر

نرخ بلیط آمستردام با هواپیمایی ایران ایر :    ۱۲,۴۰۰,۰۰۰  ریال

بلیط هواپیما آمستردام در هر جا با قیمت مشخصی ارائه میشود.

بلیط هواپیما تهران آمستردام

بلیط هواپیما تهران آمستردام

بلیط چارتر و لحظه آخری تهران آمستردام

ما در این سایت برخلاف بسیاری از سایت های رزرو بلیط و خرید آنلاین بلیط هواپیما که با افزایش قیمت بلیط و دریافت سود های بیشتر، به فروش بلیط مشغول هستن، ارزان ترین بلیط های چارتری و لحظه آخری را به شما مسافران عزیز ارائه می دهیم. ما به شما پیشنهاد می دهیم همیشه قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما در مسیر تهران آمستردام، نرخ بلیط بقیه سایت ها را با سایت ما مقایسه کنید. زیرا ما ارزان ترین نرخ پرواز چارتری را ارائه می دهیم.

جاذبه های گردشگری آمستردام

آمستردام شهری منحصر به فرد است. با وجود اینکه گردشگران بسیار زیادی دارد، اما همچنان سبک زندگی این شهر همانطور اصالت خود را حفظ کرده است. برای تماشای بخشی از این زیبایی‌ها تنها کافیست به خیابان‌ هایی که کانال آب در آنها در جریان است سری بزنید و یا مدتی را در یکی از کافی ‌شاپ‌های آن بنشینید. اما در این شهر جاذبه هایی هستند که اصلا نباید از کنار آنها راحت بگذرید. در ادامه با ما همراه شوید تا به معرفی چند مورد از بهترین مکان‌های این شهر اصیل و زیبا اشاره نماییم. و در آخر به شما توصیه می کنیم حتما بلیط هواپیما تهران آمستردام را تهیه نمایید و به این شهر هزار رنگ سفری داشته باشید.

منطقه کانال رینگ آمستردام

گالری نگهبانان شهر به نام اسکاترزگالری آمستردام، از قدیمی ‌ترین مکان‌های شهر در کانال رینگ می باشد. قدم زدن در خیابان‌های کانال یا حتی بهتر از آن رفتن با یک قایق گردشگری یا کرایه کردن یک قایق تک نفره از پیشنهادات خوب در گشتن آمستردام می باشد. راه دیگر لذت بردن در این شهر که به ونیز شمال اروپا معروف است، دوچرخه سواری می باشد.

موزه رایکس (Rijksmuseum)

موزه رایکس در طی سال از بزرگترین و جذاب‌ترین موزه‌های کشور هلند، با بیشتر از یک میلیون بازدیدکننده به شمار می‌رود. درهای این موزه در بهار سال ۲۰۱۳ بعد از یک دهه بازسازی دوباره باز شدند. نقاشی مشهور “نگهبان شب” اثر رمبرانت و بعضی دیگر از نقاشی‌های معروف مانند “دختر شیرفروش” و “زنی در حال نامه‌ خواندن” اثر ورمیر،  “آسیاب بادی در ویجک بیج دوورستد” اثر ون  روییشدال، “شهردار دلف و دخترش” اثر جان استین و تعدادی دیگر در این موزه به چشم می خورند.

موزه ملی دریانوردی هلند (Het Scheepvaart Museum)

موزه دریانوردی پس از نوسازی هم اکنون یک مکان بسیار جذاب مخصوصا برای کودکان می باشد. نقاشی‌های زیبا، نقشه‌های قدیمی و مدل‌های زیبایی از کشتی‌ها، که همه اینها باهم به درک تاریخچه این کشور و ملت کوچکی که پرقدرت ترین نیروی دریایی دنیا را داشته کمک خواهد کرد.

موزه ونگوگ

این موزه دارای حدودا ۲۰۰ اثر نقاشی و ۵۵۰ طرح اولیه که ونگوگ را در همه حالت ها به تصویر کشیده اند می‌باشد. بزرگترین مجموعه آثار ونگوگ در همه دنیا می باشد

بگینهوف (Begijhof)

برای اینکه به این باغ زیبا و جذاب که در مرکز شهر در بین خانه‌های قدیمی محصور شده، برسید باید از یک راه باریک گنبدی شکل عبور نمایید.ورودی این باغ از سمت میدان اسپو می باشد که تنها چند قدمی از خیابان تجاری کالور فاصله دارد و توسط تابلویی منحنی مسیر آن مشخص شده.

کلیسای قدیم (Oude Kerk)

بنای این کلیسا، خصوصا برج ناقوس هشت گوشه آن که به سبک گوتیک – رنسانس بنا شده ، در قدیم توسط دریانوردان به عنوان انبار آذوقه استفاده می‌شده.مشاهده زندگی شبانه در این منطقه برای بعضی بسیار جالب و جذاب است.

براون کافی (Brown Café) آمستردام

این کافه در نگاه اول بسیار قدیمی و شلوغ است اما فضای داخلی بی ‌نظیر و رفتار دوستانه مردم و قیمت‌های کم آن مشهور است. در این کافه که بیشتر افراد آن بومی می باشند کاملا راحت هستید مثل اینکه یکی از اهالی آمستردامید.

پل ماخرهه (Magere Brug)

یک پل دولبه تاشو می باشد که دو ساحل رودخانه آمستل را به هم پیوند می‌زند. باز شدن لبه‌های پل ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و پل اصلی به قایق ها اجازه عبور خواهد داد. بنای اصلی پل این رودخانه در سال ۱۶۷۰ ساخته شده است.

خانه آنه فرانک (Anne Frank House)

خانه آنه فرانک در مرکز شهر آمستردام واقع شده.

این بنادر اصل مخفیگاهی بوده که آنه فرانک خاطرات معروف خویش را طی جنگ جهانی دوم در آن می نوشته.

گالری نگهبانان شهر (Schuttersgalerij)

جدای از این ده جاذبه، در شهر آمستردام نمایشگاهها و شوهای متعددی برای بازدید گردشگران برگزار می‌شود:

نمایشگاهها و شوها

نمایشگاه و شوها آمستردام

نمایشگاه و شوها آمستردام

دربخش پایانی پیشنهاد می کنیم حتما بلیط هواپیما تهران آمستردام را از سایت ما بخرید و این جاذبه های بی نظیر را از نزدیک دیدن کنید.