پرواز به استانبول

استانبول پایتحت ترکیه شهری است پرجنب و جوش ، با فرهنگی اصیل و هتل های باشکوه. شهری است بسیار زیبا و دیدنی برای مسافران و توریست هایی که قصد دارند به ترکیه سفر کنند. شهر استانبول به دلیل اینکه در میان قاره ی آسیا و اروپا قرار گرفته است، فرهنگ آن از فرهنگ شرق و غرب گرفته شده است. تورهای بسیار متنوعی جهت سفر به این شهر بسیار زیبا وجود دارد. مناظر دیدنی مختلفی جهت بازدید گردشگران در این شهر وجود دارد وهمچنین جهت خرید بسیار عالی می باشد.

بهترین زمان سفر به استانبول

بهترین زمانی که شما می توانید بلیط هواپیما تهیه کنید و به شهر استانبول سفر کنید، در فصل بهار (از ماه آوریل تا می ) و در فصل پاییز ( از ماه سپتامبر تا اکتبر ) می باشد. در این زمان ها درجه حرارت هوای استانبول بین ۱۶ تا ۲۵ درجه ی سانتی گراد است.و رطوبت هوا نیز مطلوب است. در ماه های آگوست و جولای هوا شرجی و گرم است. در فصل زمستان میزان بارش در این شهر زیاد است. اگر هم به موسم های زمستانی و بارش برف علاقه مند هستید در فصل زمستان بلیط هواپیما تهیه کنید و به استانبول سفر کنید.

شرایط آب و هوایی استانبول

وقتی که مشغول گردش در شهر استانبول هستید بهتر است چتری را با خود بردارید : در تابستان ها برای جلوگیری از برخورد آفتاب زیاد به صورتتان و در بقیه فصل ها برای جلوگیری از خیس شدن در زیر باران های استانبول. و بعد از بارش باران ، بلافاصله هوا آفتابی خواهد شد. موقعیت جغرافیایی شهر استانبول بدین صورت است که روی تپه ای و در کنار دریا قرار گرفته است، و همچنین چون این شهر بزرگ است، باعث می شود که آب و هوای گوناگونی داشته باشد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما استانبول

جستجوی بلیط هواپیما استانبول

برای اینکه از نهایی ترین وضعیت بلیط هواپیمای اسنانبول باخبر شوید ، در بخش جستجوی پرواز سایت اول ازهمه باید نوع بلیط هواپیما که یا بلیط رفت و برگشت  یا بلیط رفت است را انتخاب کنید و بعد از آن بایستی مبدا سفرخود، مقصد ، تاریخ پرواز و تعدا نفراتی که قصد دارید برای آن ها بلیط هواپیما تهیه کنید را تعیین کنید. با فشردن دکمه جستجو لیست پرواز ها نشان داده خواهد شد.

رزرو کردن بلیط هواپیما استانبول

انتخاب کردن بلیط هواپیما: بعد از این که شما شرایط خود را جهت تهیه بلیط هواپیما و پرواز انتخاب کردید ، لیستی که شامل بلیط هواپیما است را از کمترین قیمت نشان می دهد. پس شما می توانید اطلاعات کامل درباره هر پرواز که شامل مواردی همچون تاریخ حرکت، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز و قیمت بلیط هواپیما را ببینید.

اگر هم به دنبال این هستید که بلیط هواپیمای ارزان قیمت برای استانبول تهیه کنید می توانید با استفاده از گزینه های سمت راست انتخاب خود را سفارشی نمایید.